Agencja Artystyczna Wojciech Czajka - Rybnik


Idź do treści

konferansjer dla Ciebie

KLAUN DYZIO - konferansjer na każdą imprezę!


Jeśli Pani Genia ,która zawsze prowadziła zabawy dla dzieci i dorosłych się znudziła - wynajmij Dyzia ! Jeśli Pan Heniek po 3 h imprezy nie ma już pomysłów na konkurs - wynajmij Dyzia ! Jeśli Pan Mietek w ogóle staje się małomówny - wynajmij Dyzia !

Klaun Dyzio to konferansjer z prawdziwego zdarzenia , poprowadzi dla Ciebie każdą imprezę nie ważne czy dla dzieci czy dorosłych z odjazdowymi konkursami dla każdego oraz zabawnym komentarzem.

Posiadam własne zaplecze zabawowe , które zaprezentuję Ci w scenariuszu Twojej imprezy a także przygotuję konkursy pod Waszą firmę - tak żeby Prezes się cieszył a Prezesowa rechotała ze śmiechu jak żabki wiosną :)))

Obsługuję otwarcia, dni otwartych drzwi i zamkniętych też jak trzeba ... i w ogóle każdą imprezę w markecie i salonie i nie tylko tam... bo dojadę wszędzie gdzie będzie trzeba.. Sprawdź opinie o mnie wpisując w dowolną wyszukiwarkę "KLAUN DYZIO opinie" i zadzwoń do mnie 693 452 706 lub 665 182 241 umawiajac się na Twoje party !!!Powrót do treści | Wróć do menu głównego